×

Ekip Kalite Danışmanlık

KOBİ’lerimizin yönetim sistemlerinin, uluslararası sistemler çerçevesinde iyileştirilmesi amacı ile 2005 yılında faaliyetlerine başlayan ekip danışmanlık uzman ve deneyimli kadrosuyla ISO serisi yönetim sistemlerinin KOBİ’lerimizde kurulumu, iyileştirilmesi, denetlenmesi ve belgelendirilmesi konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

ISO 9001 Kalite, 14001 Çevre, 22000 Gıda ve ISO 45001 iş güvenliği sistemleri başta olmak üzere bilgi güvenliği, enerji yönetimi, tıbbi cihazlar, müşteri şikâyetleri yönetimi gibi tüm ISO standartlarının işletmelerimize kurulumu konularında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ürün belgelendirme hizmetleri kapsamında özellikle CE, TSE, HYB belgelerinin alımında her türlü teknik danışmanlık hizmeti deneyimli mühendislerimiz tarafından verilmektedir.

Yine fikri mülkiyet hakları kapsamında marka, patent, faydalı model ve tasarım tescil işlemlerinde firmalarımızın yanındadır.


Zengin hizmet yelpazesi ve iş deneyimiyle KOBİ’lerimizin gelişiminde yanında olmayı hedefleyen ekip danışmanlık; müşteri odaklı bilgi üreten, uzun vadeli iş birliğini gözeten, sunduğu hizmetlerden en yüksek katma değeri müşterisine sunmayı amaç edinen bir şirket profilini benimsemiştir.Güvenilir
Müşteri odaklı,
Uzun vadeli iş birliğine inanan,
Konusunda uzman kadrolarla çalışan,
Kalite sistem prensiplerine uyarak sürekli gelişen,
Başarının ekip çalışmasında yattığına inanan bir kuruluş olarak tanınmak,

Kalite Politikamızdır.